GeceForum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Herşey Paylaşım Demektir

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Sagopa'dan 135 sagLam söz

2 posters
YazarMesaj
GeceForum™ Demon
♦•AdmiN•♦
♦•AdmiN•♦
GeceForum™ Demon

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 401
Rep Güçü Rep Güçü : 557
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 22/08/09
Yaş Yaş : 29
Nerden Nereyee !!!!
İş/Hobiler İş/Hobiler : Sabaha Kadar Pc Oynamak / Metin2 / Futbol/ Öyle Böyle
Lakap Lakap : PaTRoN

Sagopa'dan 135 sagLam söz Empty
MesajKonu: Sagopa'dan 135 sagLam söz   Sagopa'dan 135 sagLam söz I_icon_minitimeSalı Eyl. 01, 2009 1:37 am

Bu kül tablası kaçıncı kez yattı sigara altına? Söyle her nefeste kaç adim yanaştım tahtıma?

Yarının bugünden çıkarı ne?

Külle bezenip gülle kandırıldı tüm hayallerim.

Darbeler yesen de yüreğineSagopa'dan 135 sagLam söz Smiliv affetmek en asil intikam.

Karanlık olduğunda mumdan bir güneş yaratSagopa'dan 135 sagLam söz Smiliv kanatların kırılmasın umutların nicesi yirmi dört karat.

Artık sevgi yok mu? Der çaresizce kalpler.

Hazan umursamadı yaprakları katletti alayını.

Satılık armağan değil irade gururunuz.

Bu arada paranın esiri olmuş yüz bin im den insanım var.

Düşman kelimesinin anlSadece yazılanı ı arkadaş sıfatını taşıyanlardan öğrendim.

Adi anıldığında iste dostum dedimSagopa'dan 135 sagLam söz Smiliv adim anıldığında tanımam dedi.

Yarını olmayan dünlere yazılmış her şiir ve şair olmuş her fikir ki
kaleme düşmüş her sözü. Hep karanlık anlatıldı şarkılarda gün yüzü.
Yalpalayan ömürler aşikâr hüzün görüntüsü.

Kimler önüne geçebilir zamanın akışınınSagopa'dan 135 sagLam söz Smiliv cümlelerimin noktalarına kaç zamanda ulaşırım.

Yaşarım iskeletler diyarında bir et parçasıyım. Varımı yoktan aldım. Daldım çoktan derin uykuma vardım.

Kalemi makine yaptımSagopa'dan 135 sagLam söz Smiliv her çizikte kareler aldımSagopa'dan 135 sagLam söz Smiliv sundum önüne Yaradanın ve bekledim cevabınıSagopa'dan 135 sagLam söz Smiliv hep cevapsız kaldı çağrımSagopa'dan 135 sagLam söz Smiliv bağırdım.

Ne kadar güler ise düşman o kadar ağlatır seni.

Zaten inancımız olmasa var olmanın anlamı anlamsızlıktan başka bir anlama gelir miydi?

Yarın bir kapıdır ve sen uykudan o kapıdan geçmek için uyanırsın.

Bir oyun gibidir adı yaşamaktırSagopa'dan 135 sagLam söz Smiliv ölümse oyunun sonudur. Her nedense oyunun sonu yok gibidirSagopa'dan 135 sagLam söz Smiliv bir gider biri gelir.

İnsan umudu taşıdıSagopa'dan 135 sagLam söz Smiliv kimisi kırdı umuduSagopa'dan 135 sagLam söz Smiliv lakin kiminin sahip olduğu tek şey oyduSagopa'dan 135 sagLam söz Smiliv hepsi buydu.

Dostumundu teklifSagopa'dan 135 sagLam söz Smiliv düşmanındı ısrarSagopa'dan 135 sagLam söz Smiliv acaba nereye kadar sürer bu tekrarlar.

Yalanlara radar olsan neye yararSagopa'dan 135 sagLam söz Smiliv zararın dönüşü kârın el mi sallar? Batan güneş yine doğar.

Zorla güldü âmâlar ağlamak mı ayıp?

Tasanın etrafında gezgin olmuş insanlar kısacık molalarda tanıdılar mutluluk denen kelimeyi.

Dayanacağın bir duvarın yoksa ör hadiSagopa'dan 135 sagLam söz Smiliv kuvvete dayanamayan adalet acizSagopa'dan 135 sagLam söz Smiliv adalete dayanamayan kuvvet zalimdir.

Birikimlerimiz kısıtlıSagopa'dan 135 sagLam söz Smiliv arzularımızın ışığıSagopa'dan 135 sagLam söz Smilivegoizme yansıdıSagopa'dan 135 sagLam söz Smiliv ya da kısıtladık insancıl yanımızıSagopa'dan 135 sagLam söz Smiliv tokatladık karanlığa mum yakanları.

Geçemediğimiz köprüler ardımızdan ağladıSagopa'dan 135 sagLam söz Smiliv tıpkı yere düşen ekmek kırıntıları gibiSagopa'dan 135 sagLam söz Smiliv zan altında masum yedi kelepçeleri ve sırıttı birileriSagopa'dan 135 sagLam söz Smiliv

Amacını yamacında boğarak yok oldu SezarSagopa'dan 135 sagLam söz Smiliv dedelerin toprak oldu bak orda mezar!

Yalanla savunan dürüstle tanıştıSagopa'dan 135 sagLam söz Smiliv tekmeyle kovulan kiniyle yarıştıSagopa'dan 135 sagLam söz Smiliv paradan uzak olan silahla tanıştıSagopa'dan 135 sagLam söz Smiliv hayatla darılan ölümle barıştı.

Mermi icat oldu Mertim Bozuldu.

Suçu Gelin Etseler De Kimse Güvey Girmeyecek.

Kurak sevgi bahçesi suya hasret.

Tek kurşun bitirebilse gari bu hayatı bari bin kurşun atın da gönlüm doysun ahali.

Aldım yaşamı yanıma kutu kolacasına üç dikişte dibe vurdumSagopa'dan 135 sagLam söz Smiliv depozitosunu Tanrıma ödüyorum.

Bir Yığın İnsan Gördüm Günlükleri Dolabında Gizli SaklıSagopa'dan 135 sagLam söz Smiliv
Kendiyle Mektuplaşan Ya Da Kendiyle Konuşan. Dününü Unuttu Hepsi.
Günler Günlüklere Küstü Ya Da Günlük Yazara Kara Kara Önlük GiydiSagopa'dan 135 sagLam söz Smiliv Son Mektup Kalbine Sıktı.

Aklı Maçaya Gelen Görüntülerde Çalmıştınız KalbimiSagopa'dan 135 sagLam söz Smiliv Kırmıştım Annemi Dahi. Bir Özür VahiSagopa'dan 135 sagLam söz Smiliv Bir Ömür FaniSagopa'dan 135 sagLam söz Smiliv Ödemem Zor Bu Bedeli Ve Ebedi.

Acımasızca geçip giden zamandan geriye kalan sadece yanlizliklarimiz.(skit)

Sonbaharda Katil Oldu RüzgârlarSagopa'dan 135 sagLam söz Smiliv Öldü Tüm YapraklarSagopa'dan 135 sagLam söz Smiliv Yağmur Aldı Gözyaşı Ve Rüzgâr Oldu Ruhlar Estiler Yavaşça. Sen Misali Ağlamıştı Her Dünüm Usulca.

Aynalarda Buğulu Yüzümü Göremez OldumSagopa'dan 135 sagLam söz Smiliv Ve iyimserlik Mateminde Sari Gül Tuttum.

Biz Dünden Olma Yarına Varma Garibeyiz.

Yalnızlık Ömrüm Boyunca Tanımadığım Bir Yabancıydı; Onunla
Şimdilerde Beraber Uyanıyoruz Her Yeni Güne iki Yalnız Şarkılar
YazıyoruzSagopa'dan 135 sagLam söz Smiliv YorgunuzSagopa'dan 135 sagLam söz Smiliv Çok YorgunuzSagopa'dan 135 sagLam söz Smiliv Çok Yorgunuz...

Yastık altı masallarıyla uyuya kaldı her çocuklukSagopa'dan 135 sagLam söz Smiliv nöbete kaldı kör buruklukSagopa'dan 135 sagLam söz Smiliv sabaha rüştü aaa karanlıkSagopa'dan 135 sagLam söz Smiliv hazlar ormanında dev sazlarSagopa'dan 135 sagLam söz Smiliv notaya döktü düşünüSagopa'dan 135 sagLam söz Smiliv sayıkladın kesin!...
Ve annen ekini tuttu geçti yavrum elimi tut..şşşşşşhhhh mommy listen.

Sabah yumruk konuşurSagopa'dan 135 sagLam söz Smiliv gecelerimde silahın notaları.

Ben yarındım ancak aldınız elimden bugünümü kimliğimden utanır oldumSagopa'dan 135 sagLam söz Smiliv Türkiye burası değilSagopa'dan 135 sagLam söz Smiliv hep sefil bakışlar onumun dokuzu pSadece yazılanı o bunalım 24 saatte 3'lü çevirir sen-ölüm-kalım!

ÇekilişsizSagopa'dan 135 sagLam söz Smiliv kurasız hediyeyi sundumSagopa'dan 135 sagLam söz Smiliv al ve aç paketleriSagopa'dan 135 sagLam söz Smiliv içine sevgi koydumSagopa'dan 135 sagLam söz Smiliv arada sıkışan nefretimde cabası.

Vefalı bekleyişlerSagopa'dan 135 sagLam söz Smiliv zamana küstü tüm bu bekçilerSagopa'dan 135 sagLam söz Smiliv isyan etti sevgilerSagopa'dan 135 sagLam söz Smiliv direnişte nefretim.

Lolipop sekerleriyle 18ine kadar flörtsün ve mahlûk söyle adin
nedir? Kaç harften oluşu yosun? Kaçın sesli? Kaçın sessiz? Kaç davranış
sergiledin? Kaçi yerli? Kaçı yersiz?

Günlerim ağlak sabrın sonu selamete varsa da faydası yokSagopa'dan 135 sagLam söz Smiliv gözlerim sağanak varsın sözüm olsun gülücük merhamet olmasınSagopa'dan 135 sagLam söz Smiliv defterim sığınak yazdıklarım ayrılık damarında kan bitmiş günlerim ağlak sağlıcakla kal benden uzak dur yakın olma.

Çocukluk naftalinle gizli hatıralar sarı benizli kim kerizdi? Belki aklım bir denizdi ben boğuldum.

Kalbi hacize verdim oysa borçlu sendin.

Bir bahaneden ibaret terk ediş.

Canımı yolda buldumSagopa'dan 135 sagLam söz Smiliv tuttum kolundan evine soktum.

Notumu verdi hocalarım nasihatı koydum cebime ve zorda kalana dek çıkarmadım.

Ve ben bozuk paraydım anlaşılamadan çiklet oldum.

Ve ben bütündüm yarımı sevgilimde bırakıp yarımı sokağa attım.

Mutluluktan ağlak olmak artık bir seferlik bana da mahsus anlamak kolaysa bak bi gözümün içine !...

Kaybettiğim gülücüğü gül demeti halinde koymuşlar oysaki suratıma
gömülü parmak izlerin omuzlarımda gözlerimde bir filmsin. Göz
çukurlarımda uyuya kalmış bir bebeksin.

bende ninninim uyu....

Bilmecelere ısınamadım hele de senle ilgiliyse sevemedim sualleri cevapların yetersiz kaldı.

Tarihin sayfa aralarına kırmızı gülümü çoktan koydum.

Suretim şarap misaliSagopa'dan 135 sagLam söz Smiliv eskidikçe değeri arttı.

Anonim oldu haykırışlarım.

Bu abi yerle çok sevişti. düşmek hiç ayıp değilSagopa'dan 135 sagLam söz Smiliv kalkmasını bil!... ve acele et şu gözyaşını sil!...

Takma kendimden can sıkıntımSagopa'dan 135 sagLam söz Smiliv önceden beridir bir ölüm takıntım. Bunu da yüzüme vurmasınlar sade evde yüzüm asıkSagopa'dan 135 sagLam söz Smiliv dışarda sempatik takıldım.

Benim kalemimi bir kişi yıktıSagopa'dan 135 sagLam söz Smiliv kalemimi kirdi sözlükte sevgiliydi anlamı..

İçimdeki sultanın yüzünü görmek ister gözlerim.

Rab'la arana giren şifreyi çöz.

Dayanmak en zor eylem.

Duymak fayda etmez sağıra zaten.

Ah bedava sirke sen mi baldan tatlısın?

Aşkımın gözyaşları denizSagopa'dan 135 sagLam söz Smiliv içinde Yunus balıklarıSagopa'dan 135 sagLam söz Smiliv ne zaman duracak bilmem kafSadece yazılanı dönme dolapları.

İnecek varSagopa'dan 135 sagLam söz Smilivdurdurun dünyayı !...

Sahip olamadıklarının peşine kaç kez takıldı düşüncen?

Tahminimce aklın bilinmez kişiler tarafından kiralık.

Beni sevmek için programlanmaSagopa'dan 135 sagLam söz Smiliv devrelerini yakarım.

Unutma kurşun her gülümsediğinde bir kalp ağlatırSagopa'dan 135 sagLam söz Smiliv Korkusuzluk sahipleri neden kemer arkasında silah taşır.

Telefon çaldı ne yazıkki iyi niyetlerimi meşgule verdim

Kaprislerimin tadını çıkarıp kinlerimi boğar durumdayım.

Bana benden başka bir dost varsa bilmem lazım.

Son doğum günümde kendime yeni bir ben aldım.

Umarım kaderin bitiş çizgisinden uzağım tanrım!..umarım tanrım...

Kimlik kayıplarınızı gazete ilanı yapınSagopa'dan 135 sagLam söz Smilivsomutlaşın!...

Kaybettiklerimin hesabını kalbimden çekin.

Bildiğim kadarıyla limitsizimSagopa'dan 135 sagLam söz Smiliv depremsiyonlardayım.

Uçurumun önündeSagopa'dan 135 sagLam söz Smiliv ölüme kafa tutarcasına sarkmaktayım İfadelerinizi tartmaktayımSagopa'dan 135 sagLam söz Smiliv yabani yamyamlar tarafından yabana atılmaktayım Selametle...

Aşkın gözleri hep sulu mudur? Hakkı bu mudur? sadakatin güvenimin sonu mudurSagopa'dan 135 sagLam söz Smiliv sen kaderdin..

Aşka verdiğim resitalimde sendin sazıma mızrap.

İstemesen de kat etmen gerekecek selvi boylu yokuşu. Kendini her gün izleyerek göreceksin yok oluşunu sen de.

Sen çıtırsın en basitinden kırılırsın.

Dünya gezegenler arasında tek Sadece yazılanı tir.

Tanıdığım en büyük sürtük kaderdir böyle biline.

Tecavüz kurbanları için milyon penis kesile.

Kafadar olmak dostluğun yalan adı.

Yaşayabilmek kurduğum en büyük hayal.

Ayıp en geniş yataktadır.

Yaşanmışlık kolunda büyüyen bebeğin ergenlik hali.

Hücrelerimi yerine koy şakası yok savunmasızlığın !...

Yalancının konuştuğu lisan daim yalanca.

Arkadaşlıklar neden en az bir çıkara dayalı.

İyi şansın peşinde kovalayanlar yakaladıklarında bırakmayacaklar bu kesin.

Kokuşmuş ruh leşlerinize ruh eşimle ısırık attımSagopa'dan 135 sagLam söz Smiliv neyse kaderin çıksın falın.

Benden bir dirhem sevgi çalamadı hasım.
https://gece.forum.st
GeceForum™ Demon
♦•AdmiN•♦
♦•AdmiN•♦
GeceForum™ Demon

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 401
Rep Güçü Rep Güçü : 557
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 22/08/09
Nerden Nereyee !!!!
İş/Hobiler İş/Hobiler : Sabaha Kadar Pc Oynamak / Metin2 / Futbol/ Öyle Böyle
Lakap Lakap : PaTRoN

MesajKonu: Geri: Sagopa'dan 135 sagLam söz   Sagopa'dan 135 sagLam söz I_icon_minitimeSalı Eyl. 01, 2009 1:37 am

Sıkı ve zor bir yaşSadece yazılanı içinde yuvarlanan bir çenem olduğundan hastalıklı ve bulaşıcı bu nazım.

Rabbın nefesi rüzgâr olmuş ben onunla sonsuza eserim.

Cevapların olmalıSagopa'dan 135 sagLam söz Smilivçünkü sorularım vardı !... Her kekelediğinde yalan sinyallerin yandı.

Şimşek çakışı misali beş saniyelik gelip geçendi ağlamacıkların.

Patakla ruhumun karamsar çocuklarını.. Al elinden şekerli elmalarını..

Ben nakit bir sevgiyimSagopa'dan 135 sagLam söz Smilivkarşılıksız hediyeyimSagopa'dan 135 sagLam söz Smilivsusuz bir bedeviyim..

En zor anda bir devadır hoş sesinSagopa'dan 135 sagLam söz Smilivkendinle utanmadan konuş!...

Yüz pSadece yazılanı opattan birinin açık kaşı...

Çocukken çizdiğim resimlerde iki kuşa selam eden güneş vardı...

Ruh halime egoist pSadece yazılanı olojilerinizi aşılamaktasınız neden?

İlk sigarayla merhabalaşmamda kendimi kabile reisi sanmıştım.

Yazdıklarımın hepsini kaderden çaldım.

Rüyalarımdaki işaretlerle güne üzgün başladım.

Korkularımı istemeden besledim.

Kimlik krizi geçirenlere dualar ettim.

Tanıdığım beş kişiden dördü bana aynı soruyu sorar.
Bunca varlığın rahatlığında neden Sagopa karamsar?
Ne bileyim ben life goes on ....

Çığlıkların hakimiyetindeki bu haykırışlar alemindeSagopa'dan 135 sagLam söz Smiliv kaç dizeyle tanımı yapılacaktır mutluluk senaryolarının?

Benim modum nedir? Salla durum ne olursa olsun.

Ben ve bedenim yaşlanırken vakte hiç de aldırmazdık.

Salağa yattım uyuya kaldımSagopa'dan 135 sagLam söz Smiliv ikincilere tövbeliydim.

Aslında kendi elimin kiriydim kendi lekemi çözemedim.

Dudaklarım yalpalarSagopa'dan 135 sagLam söz Smiliv tekerrür kapını ısrarla çalar. Aç ya da açma en iyi sen bilirSagopa'dan 135 sagLam söz Smiliv unutma her kapıyı açar elbet çilingir.

Son vedanın adını elveda koydum.

Umut çocuklarımı bugünlere getirebilmem uzun zaman aldı.

Berduş halim arbedemde yumruklarımı sıvazladı.

Cehennemde yaşadığım için cennet hakkımdır.

Adımı duymayın kaç yazar kalbim tanıdığım en iyi yazar.

Nedense işler karmakarışık işlerSagopa'dan 135 sagLam söz Smiliv kalbim sevdiğim özlerSagopa'dan 135 sagLam söz Smiliv hani varya bazen özlü sözler onları düşünüp dolu gözler!

Saygım senin xxxxxx n olsun kaygım benim aşkım!

Bir basit kelama kurban gider kurallar.

NERDE ÇOKLUK ORDA HAİNE TOKLUKSagopa'dan 135 sagLam söz SmilivYALNIZ KAL VE AKLAN !...

HAYAT EN YAKIN DOSTUMDURSagopa'dan 135 sagLam söz Smiliv HEP YANIMDA YÜRÜR. BİRGÜN BENİ TERKETSE KEMİKLERİM ÜZÜNTÜDEN ÇÜRÜR.

İNANÇ BİR TARLADIRSagopa'dan 135 sagLam söz Smiliv HEDEFİ OLANLARIN SÜRDÜĞÜ. GÜLMEK BİR MÜKÂFATTIRSagopa'dan 135 sagLam söz Smiliv AĞLAYAN GÖZLERİN GÖRDÜĞÜ. ÖLÜM BİR KARANLIKTIRSagopa'dan 135 sagLam söz Smiliv TÜM IŞIKLARIN SÖNDÜĞÜ.
MADALYON 2 TARAFLIDIRSagopa'dan 135 sagLam söz Smiliv İYİ VE KÖTÜNÜN BÖLDÜĞÜ.

SEVGİ TUTUKLU BİR KRALSagopa'dan 135 sagLam söz Smiliv ESARETTEN BEZMİŞ MEĞER. AŞK BİR MÜLTECİSagopa'dan 135 sagLam söz Smiliv GÖÇÜP GİDERSagopa'dan 135 sagLam söz Smiliv BİLMEZ DEĞER.

FERİ KAÇMIŞ 2 GÖZSagopa'dan 135 sagLam söz Smiliv BİRBİRİNE SARILMIŞ 2 TİTREK DUDAKTAN İBARET SURATIM.
(YARDIM ÇAĞIR!....) KURTARIR BEDENİ ELBET BİRİLERİ YA.
KÜRDAN KOLLAR AĞIRLIĞINDA EZİLİRSagopa'dan 135 sagLam söz Smiliv DOKUNSALAR AĞLARIMSagopa'dan 135 sagLam söz Smiliv AĞRISI FERYAT.
(TAHAMMÜLSÜZÜM !...) DİNDİRİR ACINI ELBET BİR MELEK YA.

BAK BİR BİLDİĞİM VAR ÖL DEMEZSE TANRIM YAŞAR KUL.

İÇİMDE ŞEFİNİ KAYBEDEN BİR ORKESTRANIN HÜZNÜ VAR. DIŞIMDA CHARLİ CHAPLİN GÜLÜŞÜ...

KİMSENİN BİR KİMSEDEN BİR FARKI YOKSagopa'dan 135 sagLam söz Smiliv ÇIKAR EN ÖNDE. KALABALIK BİR DOST LİSTESİSagopa'dan 135 sagLam söz Smiliv GEREKSİZLER TEPELERİNDE. ANLADIM KİSagopa'dan 135 sagLam söz Smiliv GEÇTİ YILLARSagopa'dan 135 sagLam söz Smiliv ADLARINI UNUTTU DİLİM.
BİR YERE KADAR DAYANDIMSagopa'dan 135 sagLam söz Smiliv YOL ORTASINDA BİTTİ PİLİM.

HAYAT DENEN EKMEKTEN BİR DİLİMDİM BEN DE YENDİM.

UNUTMA BİR DELİL GEREKSagopa'dan 135 sagLam söz Smiliv BİR DOSTLUK KANITI LAZIM. UCU KIRILMIŞ BİR KURŞUN KALEMLESagopa'dan 135 sagLam söz Smiliv KALEMTRAŞIN AŞKI MİSAL...

KARANLIK OLMADAN AYDINLIK DEĞERSİZ BİR PIRLANTA.

Eski dosttan düşman olmaz bunlar en büyük yalanlar.

Cihanda 3 şey maneviyse ONUR -HUZUR –GURUR.

Bu dilden firar eden her sözSagopa'dan 135 sagLam söz Smiliv yaydan çıkmış ok gibi sözler bazen bir hazine bazen dermansız bir dert tipi.

Geçmiş dünden bahsetmek lezzetsiz gelmemiş yarından hep mi şikâyetçiyiz biz.

Saniyeler dakikalarla yapar alışverişi saatler seni alır benden korkarım olamaz gelişi.

Hasret gözümün ışıklarını söndüren alçak misafir afi tap sönük bir mum ayrılık hain bir zehir.

Rüzgâr saçını süpürse mest olur bakışlarım.

Adınla uyanır kulaklarımSagopa'dan 135 sagLam söz Smiliv yüzünle açar göz kapaklarım.

En güzel şiirlerimle kaleme adini sayıklatırım.

OdSadece yazılanı hayaletisin sessizliğine aşığım.

Bu devranın binlerce sevgi müşterisinden biriyim yalnızlığıma küfrederim sensiz halden müştekilim.

Hayat günlük defter yaprağı hazan gelir dökülür gelirken ne getirilir ki giderken ne götürülür.

Yüzüne baktığım her an cennetten bahçe görülür.

Seni içeren masallarım anlatılacak kadar kısa degiller.

Ask ilinde bir tarafta cüceler diğer yanda devler.

İşler organize edildi ve amiral battı.

Zulüm taşıyla kanatı verdi başımı felek Sadece yazılanı si.

Gık çıkarmaz dilden aciz sessiz Sagopa dilsizi

Kalp hayat endişesiyle akan zamanı tavaf etti.

Gözler sözlerin sertliğiyle yaşa bulanıp ah çekti

Sensiz geçen günlerin kazası yok be sevgili…

Saadet yanımdan ayrılmasın Kasvet ağacımı taşladımSagopa'dan 135 sagLam söz Smiliv Ham meyveler topladımSagopa'dan 135 sagLam söz Smiliv

Sessizlik beni dilsiz yaptı.

Kalem düşman ellerinde temiz kalbi karaladı.

Gönlüm aydınSagopa'dan 135 sagLam söz Smiliv ruhum yüzüme yuva kuran bir kuş.

Gözlerim alçak seyirde yüksekler desteksiz uçuş Ellerim dilimi büker
https://gece.forum.st
GeceForum™ Daisy
•S. Moderatör•
•S. Moderatör•
GeceForum™ Daisy

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 308
Rep Güçü Rep Güçü : 434
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 31/08/09
Nerden CehenneT..
İş/Hobiler İş/Hobiler : Pc/Music/FootbaLL(Watch)/Tiyatro/Kitap...
Lakap Lakap : Papatyam/jelibon/meLom..

MesajKonu: Geri: Sagopa'dan 135 sagLam söz   Sagopa'dan 135 sagLam söz I_icon_minitimeSalı Eyl. 01, 2009 5:11 am

Lolipop sekerleriyle 18ine kadar flörtsün ve mahlûk söyle adin
nedir? Kaç harften oluşu yosun? Kaçın sesli? Kaçın sessiz? Kaç davranış
sergiledin? Kaçi yerli? Kaçı yersiz?

Sevmem ama ZeKi aDam =)

Sagopa'dan 135 sagLam söz
1 sayfadaki 1 sayfası